Kesäkauden 2017 saaritapahtumia.
 

Kevätkokous lauantaina 25.3.2017 klo 13.00 SpaHotel Hamina kabinetti
Hautuumaan siivoustalkoot lauantai 13.5.2017 klo 10.00
Hautuumaajuhla maanantai 5.6.2017 klo 11.00
Vanhankylän maisemanhoitotalkoot lauantai 10.6.2017 klo 10.00 + talkootarjoilu talolla
Juttutupa sunnuntai 2.7.2017 klo 13.00 - 15.00 Seurantalo
Seurantalon + ympäristön siivous torstai 6.7.2017 klo 10.00 + kahvitarjoilu
Kesäjuhla lauantai 8.7.2017 klo 13.00 + iltatanssit
Kesäretki Klamilaan alustavasti

lauantaina 22.7.2017

aikataulu ja pvm avoinna vielä
Vanhankylän 2. niitto keskiviikko 26.7.2017 klo 10.00 + talkootarjoilu
Mäntlahden kyläteatteri Marmut lauantai 12.8.2017 klo 14.00 Seurantalo
Woxi-Weikot iltatanssit lauantai 12.8.2017 klo 20.00 Seurantalo
Syyskokous lauantai 19.8.2017 klo 13.00 Seurantalo
Hautausmaan raivaustalkoot lauantai 9.9.2017 klo 10.00
Hirvipeijaiset lauantai 16.9.2017 klo 17.00
   

 

 

 

 

 

 

Lue lisää >>> (ei vielä sisältöä)

Kuorsalo-Seuran johtokunta

Marja Vasara 040 5051462 marjakvasara(at)hotmail.com

Katja Arvilommi 0500 742428 katja.arvilommi(at)gmail.com

Marjaana Arvilommi-Siponen 040 8246823 marjaana.arvilommi-siponen(at).hus.fi

Martti Mäkelä 040 5589406 lippis(at)live.com

Harri Nopanen 0500 967370 hnopanen(at)gmail.com

Outi Nopanen 050 3092266 hnopanen(at)gmail.com

Hanna Saarniaho 050 3461638 hanna.saarniaho(at)panalpina.com

Timo Silenti 050 3702135 timo.silenti(at)kolumbus.fi

Risto Tarvainen 040 5880088 risto.tarvainen(at)fimnet.fi

 

 

 

 

 



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

© KUORSALO-SEURA